Czym jest CLIP CLIP?

to mała wielka rzecz (do butów)!

ClipClip to nowatorskie, szybkie zapięcia do butów sznurowanych: bardzo proste, bardzo pomysłowe i dostępne w szerokiej gamie energicznych kolorów. Łatwo je kupić i łatwo zamontować. Nadają się do biegania po lesie, torze i placu zabaw, a nawet do zwykłego chodzenia ;). Nadają się do praktycznie każdych butów ze sznurówkami, i potrafią je uczynić wygodniejszymi. To naprawdę coś fajnego.

ClipClip – dla championów w każdym wieku.

Dzieci docenią, że mogą szybciej wybiec na podwórko. Dorośli docenią, żemogą szybciej dobiec do mety. Starsi docenią, że mogą nałożyć swe ulubione buty szybciej, a zapięcie zajmie im mniej czasu i będzie niezawodne. ClipClip przydaje się juniorom, seniorom, i wszystkim, którzy są pomiędzy!

Dla championów w każdej dyscyplinie.

To ułatwienie w bieganiu, skakaniu i chodzeniu; idealne dla dzieci i bardzo przydatne dorosłym. Możesz swobodnie dobrać kolor do różnego rodzaju butów: sportowych, trekkingowych czy dziecięcych, dopasowując je do stylu i tonacji — tak, aby wyglądały po prostu świetnie.

Już nazwa ClipClipa pokazuje jego najlepsze cechy. Jest krótka, bo klipy są małe i szybkie. Jest podwójna, bo klipy są dwa. Gdy je zapniesz, usłyszysz tę nazwę znów — clip, clip, i już! Możesz biec, iść, bawić się – a niesforne sznurówki zawsze pozostaną na swoim miejscu.

Mówiąc w skrócie, ClipClip to:

  • prosta innowacja
  • innowacyjna prostota
  • dwa szybkie ruchy, które zastępują całą procedurę wiązania butów
  • dwa wygodne klipsy
  • dźwięk, który oznacza koniec kłopotów ze sznurówkami
  • drobiazg, którego potrzebowałeś!

5% dochodu na walkę z rakiem
– ClipClip charytatywnie.

Razem ze szwedzkim Uniwersytetem Uppsala staramy się uczynić świat trochę lepszym miejscem. Z każdej sprzedanej pary klipów jedna złotówka przekazywana jest na badania niezwykłego, «dobrego» wirusa, który potrafi walczyć z nowotworem.
Badania prowadzone są przez prof. Magnusa Essanda, a tutaj możesz dowiedzieć się więcej o tym nowatorskim programie.

Z racji sportowych pasji kwestie zdrowego trybu życia są nam bardzo bliskie. W pośredni sposób również ClipClip potrafi przyczynić się do większej codziennej aktywności. Jesteśmy dumni, że potrafi wspomóc też tych, którzy walczą o nasze zdrowie na polu medycyny.

Rozwiązaliśmy problem
rozwiązujących się sznurówek.

Teraz masz już wybór — możesz pozostać przy starych, tekstylnych rozwiązaniach, albo, uzbrojony w dwa niezwykłe klipy, ruszyć pewnym krokiem w przyszłość. Będzie to trwało szybciej i będzie bezpieczniejsze, bo nigdy nie zdarzy Cię już nagłe rozwiązanie sznurowadeł podczas pokonywania kolejnego życiowego wyzwania.

Naprzód!